Automaty są oszczędniejsze

Automaty są oszczędniejsze

Wszędzie tam, gdzie trzeba umyć ręce, pojawiają się pojemniki na mydło. Są one po prostu niezbędne, więc w warunkach profesjonalnych pojemniki na mydło można potraktować jako koszt prowadzenia działalności gospodarczej. Powinien on być jednak jak najmniejszy. Dążyć do tego można stosując dozowniki automatyczne, dzięki którym koszt istnienia takiego systemu mycia rąk potrafi drastycznie spadać.

Praktyczne i ozczędne rozwiązanie

W miejscach, gdzie pojemniki na mydło będą bardzo intensywnie użytkowane, najlepszych rozwiązaniem są dozowniki do mydła w płynie, które działają automatycznie. Dozowniki ręczne, gdzie trzeba mechanicznie podać mydło, zazwyczaj wydają go dużo więcej, ponieważ podświadomie zakładamy, że więcej mydła to lepsze mycie rąk. A tak wcale przecież nie jest. automaty dostarczają odpowiednią ilość mydła i tylko tyle.

Wytrzymałość automatycznych pojemników na mydło

Pojemniki na mydło, z którymi nie wchodzi się w bezpośrednie interakcje fizyczne, nie psują się tak łatwo. Chodzi oczywiście o dozowniki bezdotykowe. Wszystkie dozowniki do mydła bezdotykowe posiadają dodatkowe mechanizmy, których klasyczne dozowniki do mydła nie posiadają, przez co dozowniki łazienkowe tego typu wydają się łatwiejsze do uszkodzenia.

W praktyce jest dokładnie odwrotnie, ponieważ większość uszkodzeń spowodowana jest działaniem czynnika ludzkiego, który świadomie bądź nieświadomie uszkadza dozownik. W tym wypadku takich niszczycielskich działań nie ma w ogóle i urządzenie może sobie spokojnie pracować dokładnie tak, jak do tego zostało przygotowane. Możemy takim urządzeniom zagwarantować długie funkcjonowanie.